Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pták (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pták zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pták. Vektorový obrázek Pták je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pták lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Pták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x846
1280x677
800x423
500x264
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 464 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: shokunin

Sdílejte klipart nazvaný Pták s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Pták se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Očkování psa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirátská lodička zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Skejťák ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, download, kliparty, ke stažení, Ptáci, Pták, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, free, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, diář, magazín, Pinterest, Facebook, prospekty, dokumenty, brožury, seminární práce, kalendář, avatar, office, katalog, články, pozvánky, Adobe Illustrator, tiskoviny

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Kráječ na pizzu ke stáhnutí, ilustrace Uran ke stažení nebo vektorový obrázek Franklin Roosevelt zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.