Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pták, Ptáci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pták zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pták. Vektorová ilustrace Pták je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Pták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pták ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x846
1280x677
800x423
500x264
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 464 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pták se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Warszawa 210 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Prasátkové vejce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Džusík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, obrázek, Ptáci, download, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Pták, ilustrační obrázek, free, svg, Pták, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, časopis, plakáty, office, openOffice, Facebook, Twitter, inkscape, referáty, profil, Pinterest, Instagram, články, prezentace, dokument, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Pomerančový džus ke stáhnutí, ilustrace Strašidlo zdarma nebo vektor Laborant ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.