Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Graffiti, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Graffiti zdarma ke stažení

Graffiti je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Graffiti ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graffiti zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Graffiti ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Graffiti ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x985
1280x788
800x492
500x308
160x98

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 753 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kalapahejo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Graffiti se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Evropy ke stažení Podívejte se i na vektor Červené M ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Steve Jobs zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, Graffiti, klipart, cliparts, kliparty, ilustrace, obrázek, zdarma, Symboly, download, vektorový obrázek, svg, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, Instagram, dokumenty, fotokniha, prezentace, časopis, word, profilovka, openOffice, office, Facebook, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mikro SD karta ke stažení, obrázek Cibule kuchyňská ke stáhnutí nebo klipart Zelené auto zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.