Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jaderná elektrárna, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jaderná elektrárna zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Jaderná elektrárna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaderná elektrárna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jaderná elektrárna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jaderná elektrárna ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 435 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jaderná elektrárna je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Osvětlení ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pirátské vejce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, free, cliparts, download, Jaderná elektrárna, ilustrace, zdarma, kliparty, Jaderná elektrárna, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, pozvánky, web, Adobe Illustrator , avatar, prezentace, inkscape, kalendář, profilovka, články, office, seminární práce, word, plakát, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek WAV přípona ke stáhnutí, klipart Motýl zdarma nebo ilustrace Horkovzdušný balón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.