Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hnědý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hnědý květ zdarma ke stažení

Hnědý květ je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hnědý květ nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hnědý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 012 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Odysseus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hnědý květ s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Hnědý květ se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jihoafrická republika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sedmikráska ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zimní smajlík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, klipart, ilustrace, cliparts, Květiny, vektorový obrázek, Hnědý květ, ke stáhnutí, Hnědý květ, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, word, corelDraw, video, dokument, office, profilovka, kalendář, Pinterest, fotokniha, seminární práce, prezentace, pozvánky, články, škola, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Klíč ke stažení, vektorový obrázek Černý král ke stažení nebo vektorový obrázek Sýkora koňadra ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.