Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hnědý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hnědý květ ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hnědý květ. Vektorový obrázek Hnědý květ je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hnědý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Odysseus

Zaujal vás náš klipart Hnědý květ? Potom se podělte s jinými lidmi na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Klipart Hnědý květ patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rolničky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sedmikráska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, vektor, Květiny, ke stažení, cliparts, Hnědý květ, download, klipart, svg, kliparty, free, zdarma, ilustrační obrázek, Hnědý květ

Doporučené použití klipartu: blog, brožury, plakát, diplomová práce, etikety, textové dokumenty, openOffice, referáty, Facebook, magazín, word, webové stránky, PowerPoint, logo, památník, Twitter, Zoner Callisto

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Ovoce zdarma, vektorový klipart Hlávkový salát ke stažení nebo obrázek Napoleon Bonaparte ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.