Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dětská autosedačka, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení

Dětská autosedačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Dětská autosedačka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dětská autosedačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská autosedačka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1351
1280x1081
800x676
500x422
160x135

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 216 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dětská autosedačka se nachází v sekci Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pythagoras ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hospoda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Surinam ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, download, Auta, zdarma, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, svg, vektorový obrázek, free, Dětská autosedačka, grafika

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, inkscape, PowerPoint, časopis, Facebook, office, word, corelDraw, pozvánky, profilovka, škola, fotokniha, dokumenty, dokument, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kapr ke stáhnutí, ilustrace Šipka zdarma nebo vektor Robin Hood ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.