Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětská autosedačka (Auta) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení

Dětská autosedačka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Dětská autosedačka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská autosedačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1351
1280x1081
800x676
500x422
160x135

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 216 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Zaujal vás náš klipart Dětská autosedačka? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dětská autosedačka patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švestka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytičky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sushi set zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, kliparty, free, cliparts, ilustrační obrázek, Dětská autosedačka, Auta, ilustrace, zdarma, Dětská autosedačka, obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, video, brožury, pozvánky, inkscape, památník, články, vstupenky, profilovka, vizitky, PowerPoint, magazín, seminární práce, dokumenty, eshop, openOffice, office

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pejsek s kočičkou zdarma, obrázek Světlezelený stromek ke stažení nebo obrázek Britská policistka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.