Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dětská autosedačka, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení

Dětská autosedačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Dětská autosedačka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Dětská autosedačka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dětská autosedačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská autosedačka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1351
1280x1081
800x676
500x422
160x135

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 216 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dětská autosedačka je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kalifornie zdarma Podívejte se i na ilustrace Strom s kořeny ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mula ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, free, download, Auta, ke stažení, Dětská autosedačka, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: word, časopis, webové stránky, profilovka, office, avatar, inkscape, Facebook, web, plakát, blog, Instagram, články, textové dokumenty, fotokniha, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Ronald Reagan zdarma, vektor Granátové jablko ke stažení nebo obrázek Znamení ryby ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.