Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Grejdr (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grejdr zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Grejdr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grejdr zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Grejdr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grejdr ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x751
1280x600
800x375
500x235
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 752 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Grejdr? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Grejdr je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Batole ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Filmová kamera ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Sexy čarodějka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, klipart, zdarma, obrázek, Doprava, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, download, ilustrační obrázek, svg, grafika, Grejdr, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, fotografie, vizitky, web, škola, seminární práce, wordpress, památník, plakát, plakáty, Facebook, inkscape, word, profilovka, Adobe Illustrator, magazín

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zamilovaní ptáci ke stažení, vektor Roštěná zdarma nebo vektor Zlaté L ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.