Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kolíček (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolíček ke stažení zadarmo

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Kolíček. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kolíček ve formátu SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1293
1280x1034
800x646
500x404
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 600 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gramzon

Líbí se vám klipart Kolíček? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Kolíček se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vyznání lásky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zmrzlinový pohár ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Hillary Clinton ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Kolíček, obrázek, vektor, klipart, kliparty, cliparts, Nástroje, grafika, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, Kolíček, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: pozvánky, brožury, kalendář, Adobe Illustrator, web, časopis, eshop, fotokniha, seminární práce, tiskoviny, katalog, referáty, prezentace, avatar, inkscape, word, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Želízka ke stažení, vektor Azurová mašle zdarma nebo vektorový obrázek Mešita ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.