Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolíček, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolíček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kolíček. Stahujte klipart Kolíček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolíček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1293
1280x1034
800x646
500x404
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 600 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolíček je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pozorovatelna ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Meloun cukrový zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kříž ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Kolíček, zdarma, ke stažení, svg, vektorový obrázek, klipart, Nástroje, download, ilustrace, free, cliparts, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Instagram, webové stránky, PowerPoint, dokumenty, corelDraw, kalendář, office, web, Adobe Illustrator , profil, časopis, fotokniha, Pinterest, blog, Facebook, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Akvárium ke stáhnutí, klipart Visačka na dárky zdarma nebo ilustrace Žlutý zvýrazňovač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.