Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kolíček, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kolíček zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kolíček. Stahujte klipart Kolíček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kolíček lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kolíček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1293
1280x1034
800x646
500x404
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 600 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kolíček je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak ryby zdarma Podívejte se i na obrázek Strakatá ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Zelený smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, Nástroje, cliparts, vektorový obrázek, Kolíček, ilustrační obrázek, klipart, free, Kolíček, ke stažení, grafika, vektor, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, webové stránky, Facebook, prezentace, profil, časopis, kalendář, pozvánky, články, fotokniha, avatar, plakát, škola, web, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zombie zdarma, klipart Blondýna ke stažení nebo ilustrace Mapa Montany ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.