Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kolíček (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kolíček zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Kolíček. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kolíček? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kolíček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kolíček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1293
1280x1034
800x646
500x404
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 600 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gramzon

Sdílejte obrázek, klipart Kolíček s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Kolíček patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžová růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční skřítek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kotva ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, download, obrázek, ke stažení, free, grafika, ilustrační obrázek, Kolíček, ilustrace, Nástroje, Kolíček, cliparts, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: brožury, avatar, prospekty, kalendář, tiskoviny, památník, diář, manuály, škola, katalog, referáty, pozvánky, Facebook, web, dokument, profilovka, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Novoročenka 2021 ke stáhnutí, vektor Azurová mašle zdarma nebo klipart Uruguay zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.