Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Papuchalk (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papuchalk zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Papuchalk. Stahujte klipart Papuchalk v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Papuchalk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 744 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Aki G. Karlsson

Tento obrázek s názvem (Papuchalk) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Papuchalk je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart 50 Euro ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrá sešívačka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace RTF ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, zdarma, svg, free, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, Ptáci, grafika, kliparty, download, vektorový obrázek, ke stažení, Papuchalk

Doporučené použití klipartu: corelDraw, etikety, avatar, kalendář, referáty, články, plakáty, Twitter, fotokniha, wordpress, plakát, památník, Instagram, textové dokumenty, dokument, video

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Lamborghini Gallardo ke stažení, klipart Malované vajíčko ke stažení nebo ilustrace Sýkorka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.