Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Papuchalk, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Papuchalk zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Papuchalk. Kreslená ilustrace Papuchalk je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Papuchalk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aki G. Karlsson

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Papuchalk patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mlýnek na kafe zdarma Podívejte se i na vektor Jam ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Wyoming ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Papuchalk, download, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, vektor, klipart, svg, ke stažení, Papuchalk, grafika, Ptáci, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, word, časopis, plakáty, blog, články, kalendář, inkscape, prezentace, dokumenty, openOffice, profil, corelDraw, Instagram, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sanitka zdarma, obrázek Modré srdíčko ke stažení nebo klipart Dracena ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.