Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Papuchalk (Ptáci) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papuchalk zdarma ke stažení

Papuchalk je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Papuchalk stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Papuchalk? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Papuchalk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papuchalk ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 744 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Aki G. Karlsson

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Papuchalk se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Papuchalk se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tmavomodrá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor vlak zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno X ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, Papuchalk, ke stažení, Papuchalk, ke stáhnutí, klipart, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, free, vektor, Ptáci, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, office, Facebook, openOffice, seminární práce, plakát, referáty, web, profil, Adobe Illustrator, textové dokumenty, škola, avatar, wordpress, video, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Puzzle srdce ke stáhnutí, vektorový obrázek Rýč zdarma nebo vektorový obrázek Straka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.