Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Free, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Free zdarma ke stažení

Free je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Free je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Free? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Free ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1326
1280x1061
800x663
500x414
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bonzo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Free je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené Z zdarma Podívejte se i na obrázek Dharma ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Královna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, Symboly, vektor, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Free, download, grafika, svg, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, avatar, PowerPoint, Facebook, corelDraw, Instagram, webové stránky, openOffice, profil, plakát, blog, články, inkscape, referáty, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Avokádo zdarma, klipart Vrtáky ke stažení nebo ilustrace Znak vodnář ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.