Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Free (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Free bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Free. Obrázek Free je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Free ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Free ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1326
1280x1061
800x663
500x414
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 964 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Bonzo

Zaujal vás náš klipart Free? Potom se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Free patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Andulky vlnkované ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Davidova hvězda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červený stromek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, vektor, klipart, Symboly, ke stáhnutí, ke stažení, download, kliparty, svg, grafika, free, ilustrační obrázek, Free, zdarma

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, web, prospekty, koláž, články, textové dokumenty, škola, dokumenty, fotokniha, manuály, Instagram, plakát, eshop, blog, Adobe Illustrator, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kalkulačka zdarma, obrázek Pomerančový džus zdarma nebo obrázek Chemička ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.