Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený stromek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červený stromek. Vektorová ilustrace Červený stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený stromek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Červený stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červený stromek se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Geometrické linie v portrétu ke stažení Podívejte se i na klipart Kukuřice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Tunisko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, free, vektor, svg, ilustrace, grafika, cliparts, Červený stromek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, download, Vánoce

Doporučené použití klipartu: web, office, Twitter, openOffice, avatar, památník, články, Instagram, PowerPoint, corelDraw, Pinterest, Adobe Illustrator , dokumenty, profilovka, referáty, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Černý kořen ke stažení, ilustrace Vážka ke stáhnutí nebo vektor Lýkohub zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.