Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený stromek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červený stromek. Vektorová ilustrace Červený stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červený stromek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený stromek je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šipka vlevo zdarma Podívejte se i na obrázek Drejdl ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Japonska ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, Červený stromek, Červený stromek, cliparts, Vánoce, free, download, vektorový obrázek, grafika, vektor, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, plakáty, články, seminární práce, Instagram, Adobe Illustrator , pozvánky, kalendář, dokumenty, PowerPoint, plakát, dokument, prezentace, Facebook, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma, klipart Okurek ke stažení nebo ilustrace Karl Marx ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.