Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červený stromek (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Červený stromek zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Červený stromek. Vektorová ilustrace Červený stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 076 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: fcocfg

Sdílejte obrázek, klipart Červený stromek s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Červený stromek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Spící čtenářka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zapalovač zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Kočičky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Červený stromek, ilustrační obrázek, zdarma, free, Červený stromek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, grafika, download, Vánoce

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, openOffice, dokument, Facebook, škola, Instagram, fotokniha, fotografie, deníček, plakáty, články, magazín, video, diplomová práce, diář, dokumenty, logo

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Narozeniny číslo 2 ke stáhnutí, obrázek Světlezelená vlajka ke stažení nebo obrázek, klipart Mandolína zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.