Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rybička, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Rybička. Pakliže si chcete obrázek Rybička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rybička? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rybička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1199
1280x959
800x599
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 030 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rybička je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kravička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční věnec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Přejezd značka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, ke stažení, vektor, Rybička, ke stáhnutí, cliparts, grafika, svg, kliparty, Zvířata, free

Doporučené použití klipartu: profil, inkscape, pozvánky, škola, office, plakáty, seminární práce, dokumenty, openOffice, dokument, web, PowerPoint, blog, corelDraw, plakát, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Odměrná kádinka ke stáhnutí, klipart Digitální číslo 7 zdarma nebo ilustrace Vánoční medvídek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.