Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rybička, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybička zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Rybička. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rybička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1199
1280x959
800x599
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 030 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rybička je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeninový dort ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace DDT zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční medvídek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Rybička, vektor, svg, ke stažení, cliparts, obrázek, free, kliparty, Rybička, Zvířata, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, Pinterest, blog, kalendář, corelDraw, Twitter, památník, Adobe Illustrator , časopis, dokumenty, web, prezentace, PowerPoint, openOffice, avatar, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Jižní Karolína ke stáhnutí, vektor DNA zdarma nebo obrázek Zlá domina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.