Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart REG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart REG zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný REG. Obrázek REG je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart REG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek REG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart REG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart REG? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart REG patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tykev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Djembe ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Takoyaki ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, REG, klipart, REG, ke stáhnutí, cliparts, vektor, download, svg, grafika, free

Doporučené použití klipartu: video, Twitter, památník, pozvánky, inkscape, diář, Instagram, referáty, avatar, plakáty, wordpress, časopis, word, škola, corelDraw, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Tank ke stažení, ilustrace Zákaz kočárků ke stažení nebo klipart Elektronické srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.