Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart REG (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart REG ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný REG. Vektorový obrázek REG jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart REG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek REG ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart REG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 615 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart REG? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart REG je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Švýcarský nůž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Králík ve vejci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pračlověk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, REG, vektor, REG, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, download, free, klipart, Symboly, obrázek, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Instagram, prospekty, manuály, profilovka, Zoner Callisto, textové dokumenty, blog, logo, video, corelDraw, kalendář, openOffice, webové stránky, plakáty, články, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Malé písmeno B zdarma, obrázek Abeceda zdarma nebo ilustrace Červené O ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.