Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart REG, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart REG zdarma ke stažení

REG je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart REG je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek REG v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart REG zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek REG ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart REG ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 615 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart REG je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bábovka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Znak beran zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Medvídě ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: REG, Symboly, REG, free, cliparts, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, vektor, svg, ilustrace, grafika, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, Facebook, kalendář, Pinterest, avatar, dokumenty, prezentace, PowerPoint, fotokniha, web, blog, webové stránky, corelDraw, památník, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Přesýpací hodiny ke stáhnutí, vektor Kohouti zdarma nebo obrázek Šibenice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.