Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Afrika (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afrika zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Afrika. Vektorový obrázek Afrika je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Afrika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 988 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Afrika s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Afrika je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Merry Christmas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Programátor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Pejsánek ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Afrika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, vektor, Afrika, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, download, free, svg, Mapy, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, Adobe Illustrator, video, PowerPoint, diář, etikety, inkscape, články, plakáty, openOffice, office, textové dokumenty, profil, webové stránky, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Přidat složku ke stáhnutí, vektorový klipart Samonavíjecí metr zdarma nebo obrázek, klipart Bodhrán zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.