Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Afrika (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Afrika zadarmo

Afrika je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Afrika v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Afrika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 310 988 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Afrika? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Afrika se nachází v kategorii Kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vážka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dítě v kostýmu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pomeranč zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Afrika, cliparts, vektor, vektorový obrázek, grafika, Mapy, download, ke stáhnutí, Afrika, svg, free, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: diář, web, plakát, PowerPoint, články, manuály, kalendář, brožury, prezentace, logo, koláž, office, profil, video, Adobe Illustrator, deníček, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Šipka dolů zdarma, klipart Geometrické linie v portrétu ke stáhnutí nebo vektorový klipart Balón ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.