Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Afrika (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afrika zdarma ke stažení

Afrika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Afrika. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Afrika v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Afrika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 988 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Afrika? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Afrika je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hlasitost ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Experiment ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sob ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Afrika, ilustrace, grafika, svg, vektor, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, cliparts, free, Mapy, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, video, fotokniha, inkscape, etikety, památník, avatar, seminární práce, diář, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, web, prezentace, Twitter, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mimozemské vejce ke stažení, klipart Narozeniny číslo 0 ke stažení nebo ilustrace Parašutista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.