Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Afrika (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Afrika zdarma ke stažení

Afrika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Afrika je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Afrika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Afrika ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 988 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Afrika sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Afrika je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Narozeninové číslo 9 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stříbrný prstýnek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Tank ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, kliparty, zdarma, svg, Afrika, download, ilustrace, grafika, Mapy, vektorový obrázek, free, obrázek, Afrika, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, profil, etikety, Twitter, prezentace, web, textové dokumenty, video, office, Adobe Illustrator, Instagram, referáty, plakát, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Valentýnská srdce ke stáhnutí, obrázek Zlatý robot zdarma nebo vektor Hasičská stanice zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.