Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Alkohol (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alkohol zdarma ke stažení

Alkohol je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Alkohol? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alkohol zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Alkohol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alkohol ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 654 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cactus cowboy

Líbí se vám klipart Alkohol? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Alkohol patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Airbus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Luis Suárez ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Modrý vlak ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Alkohol, svg, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Alkohol, klipart, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, Pinterest, webové stránky, eshop, časopis, plakát, prezentace, Adobe Illustrator, památník, diář, web, etikety, profilovka, blog, pozvánky, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Nůžky na živý plot ke stažení, vektor ODP ke stažení nebo obrázek Šachy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.