Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Alkohol (Nápoje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Alkohol zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Alkohol. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Alkohol. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alkohol zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Alkohol ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alkohol ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 654 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cactus cowboy

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Alkohol s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Alkohol se nachází v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žluté auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Minerály ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lampion zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Alkohol, klipart, Alkohol, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, Nápoje, download, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, free, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotokniha, Instagram, corelDraw, Facebook, plakát, dokument, památník, plakáty, webové stránky, diář, blog, textové dokumenty, dokumenty, škola, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Tetování zdarma, klipart Sýrové srdce ke stáhnutí nebo ilustrace Upečený krocan ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.