Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Alkohol (Nápoje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Alkohol zadarmo ke stažení

Alkohol je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Alkohol ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alkohol zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Alkohol ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Alkohol ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 654 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Alkohol s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Alkohol se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Croissant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rodinný dům zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zákaz selfie tyčí ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Alkohol, svg, free, obrázek, zdarma, grafika, cliparts, ke stažení, Alkohol, klipart

Doporučené použití klipartu: logo, web, webové stránky, corelDraw, deníček, škola, referáty, eshop, wordpress, avatar, blog, letáky, katalog, magazín, prospekty, Zoner Callisto, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Červené auto ke stáhnutí, obrázek Dort ke stažení nebo vektorový klipart Jezevčík zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.