Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Atari Lynx (Přístroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Atari Lynx zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Atari Lynx. Kreslená ilustrace Atari Lynx je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atari Lynx zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Atari Lynx ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atari Lynx ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x619
1280x495
800x309
500x193
160x62

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 726 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Arvin61r58

Sdílejte klipart nazvaný Atari Lynx s dalšími lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Atari Lynx je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kostýmy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce v srdci zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený drak ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, obrázek, vektor, ilustrace, svg, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, free, klipart, Atari Lynx, Přístroje, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, eshop, etikety, openOffice, letáky, inkscape, vizitky, diplomová práce, magazín, plakát, avatar, office, vstupenky, památník, časopis, manuály

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Švestka ke stáhnutí, klipart Vodní meloun ke stáhnutí nebo ilustrace Namibie zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.