Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlaté Q (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté Q zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zlaté Q. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlaté Q? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté Q ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1320x1600
1056x1280
660x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 095 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Zlaté Q? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Zlaté Q je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strážní věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Afghánka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart LGBT stužka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Symboly, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Zlaté Q, klipart, free, kliparty, vektor, cliparts, svg, Zlaté Q, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: office, fotokniha, plakáty, kalendář, avatar, Adobe Illustrator, etikety, profil, eshop, pozvánky, web, seminární práce, Facebook, Instagram, wordpress, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Bible zdarma, vektorový obrázek Mao ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Stodola ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.