Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlaté Q, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté Q zdarma ke stažení

Zlaté Q je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlaté Q nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlaté Q? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté Q ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1320x1600
1056x1280
660x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 095 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté Q patří do sekce Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Foukací harmonika zdarma Podívejte se i na vektor Nůžky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Cibule kuchyňská ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ke stažení, free, vektorový obrázek, klipart, svg, ilustrační obrázek, Zlaté Q, Zlaté Q, grafika, vektor, zdarma, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, word, web, Instagram, památník, avatar, profil, fotokniha, dokument, články, Adobe Illustrator , pozvánky, textové dokumenty, Twitter, časopis, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektor Školní penál zdarma, obrázek Mandelinka ke stažení nebo klipart Excel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.