Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlaté Q (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté Q zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zlaté Q. Klipart Zlaté Q je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté Q ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1320x1600
1056x1280
660x800
413x500
132x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 095 571 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Zlaté Q s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Zlaté Q je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Lišky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dřevěné srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Leguán kubánský ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, free, vektorový obrázek, download, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, Zlaté Q, svg, Zlaté Q

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, Pinterest, fotokniha, inkscape, textové dokumenty, časopis, office, škola, památník, word, články, Facebook, dokument, profilovka, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Most v Mostaru ke stáhnutí, klipart Červená stužka zdarma nebo ilustrace Santa se sobem zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.