Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zlaté Q (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté Q k bezplatnému stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zlaté Q. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlaté Q nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté Q ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté Q ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1320x1600
1056x1280
660x800
413x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 095 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Zlaté Q s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Zlaté Q patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Odšťavňovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Japonská kuchyně zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční jmenovka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, free, zdarma, obrázek, grafika, download, ke stažení, vektor, kliparty, cliparts, Zlaté Q

Doporučené použití klipartu: manuály, brožury, Twitter, openOffice, prospekty, referáty, památník, logo, články, diář, fotokniha, eshop, video, fotografie, kalendář, web, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Pojistková skříň ke stáhnutí, klipart Marx Engels Lenin zdarma nebo klipart Ozdoba s vločkou zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.