Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cuba libre (Nápoje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Cuba libre. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cuba libre ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Cuba libre? Pak se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Cuba libre je v sekci Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunečnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Balalajka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, grafika, free, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, vektor, Cuba libre, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, cliparts, Cuba libre, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, eshop, Twitter, prezentace, video, časopis, wordpress, webové stránky, PowerPoint, textové dokumenty, web, etikety, diář, pozvánky, blog, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vánoční zvonečky zdarma, vektor Zelené Lamborghini ke stáhnutí nebo obrázek Brokolice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.