Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cuba libre (Nápoje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cuba libre. Pakliže si chcete obrázek Cuba libre stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cuba libre ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Cuba libre můžete sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Cuba libre je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nakvašená dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Scarlett Johansson ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak 2 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Cuba libre, kliparty, cliparts, zdarma, Cuba libre, vektor, ilustrační obrázek, svg, grafika, ke stáhnutí, Nápoje, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, magazín, katalog, avatar, časopis, web, kalendář, wordpress, brožury, office, PowerPoint, prospekty, pozvánky, tiskoviny, dokumenty, inkscape, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Desktopový počítač zdarma, obrázek, klipart Digitální znak U ke stažení nebo obrázek, klipart Čedar ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.