Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cuba libre (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cuba libre. Kreslená ilustrace Cuba libre je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cuba libre? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Cuba libre ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Cuba libre s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Cuba libre je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zmrzlina v kornoutu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybářská loď ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Cuba libre, ke stáhnutí, Nápoje, vektor, ilustrace, grafika, Cuba libre, download, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, profilovka, openOffice, profil, webové stránky, články, prezentace, wordpress, plakáty, fotokniha, eshop, památník, kalendář, plakát, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Smajlík v pračce ke stáhnutí, klipart Pirátská vlajka zdarma nebo ilustrace Hroznýš zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.