Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cuba libre (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Cuba libre. Kreslená ilustrace Cuba libre je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cuba libre ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte klipart nazvaný Cuba libre s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Cuba libre je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Psí bouda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kolumbie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Omán ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nápoje, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, Cuba libre, ke stáhnutí, svg, cliparts, Cuba libre, free, vektor, grafika, ilustrační obrázek, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, eshop, textové dokumenty, PowerPoint, office, inkscape, plakát, video, profilovka, blog, články, avatar, Instagram, plakáty, Twitter, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Ovocné srdíčko ke stáhnutí, vektorový klipart TAR zdarma nebo obrázek, klipart AMC Gremlin zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.