Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuba libre, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Cuba libre. Klipart Cuba libre je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cuba libre ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cuba libre je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PCX ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pozoun zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lučištnice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cuba libre, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, vektor, Nápoje, klipart, cliparts, svg, Cuba libre, free, grafika, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, PowerPoint, časopis, webové stránky, inkscape, office, corelDraw, dokumenty, Facebook, fotokniha, plakáty, Pinterest, prezentace, Adobe Illustrator , kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Megafon ke stáhnutí, vektor Lyžař zdarma nebo obrázek Rudl ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.