Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuba libre, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cuba libre. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cuba libre nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cuba libre? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cuba libre ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cuba libre patří do sekce Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Puntíkovaná mašle zdarma Podívejte se i na vektor Zakulacený stromek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Umývání auta ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, download, obrázek, ilustrace, grafika, cliparts, kliparty, klipart, free, zdarma, Nápoje, Cuba libre, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, corelDraw, inkscape, památník, openOffice, plakáty, profilovka, referáty, Twitter, prezentace, word, fotokniha, avatar, dokumenty, office, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Mapa Gambie zdarma, obrázek Panelák ke stažení nebo klipart Červený motýl ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.