Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cuba libre, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cuba libre zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Cuba libre. Klipart Cuba libre je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cuba libre ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cuba libre ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1292x1600
1033x1280
646x800
404x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cuba libre je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nanuk zdarma Podívejte se i na ilustrace Grilování ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jezdec ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, svg, Cuba libre, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, vektor, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, Nápoje, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, články, openOffice, Twitter, Adobe Illustrator , dokumenty, kalendář, profil, inkscape, webové stránky, Pinterest, Instagram, corelDraw, památník, blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Ponorka zdarma, vektor Družice ke stažení nebo obrázek Santova asistentka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.