Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart MPP, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart MPP zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název MPP. Pakliže si chcete obrázek MPP stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MPP zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart MPP ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MPP ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 755 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek MPP je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuřák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Texasu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno T ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, ke stažení, cliparts, klipart, kliparty, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Symboly, MPP

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, pozvánky, články, profilovka, Adobe Illustrator , Twitter, PowerPoint, web, blog, prezentace, fotokniha, word, corelDraw, openOffice, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Symbol míru ke stáhnutí, klipart Martináč měsíčitý zdarma nebo ilustrace Biskup ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.