Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Transamerica Pyramid (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Transamerica Pyramid zdarma ke stažení

Transamerica Pyramid je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte soubor Transamerica Pyramid ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Náš tip. Použijte obrázek Transamerica Pyramid v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Transamerica Pyramid zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Transamerica Pyramid ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Transamerica Pyramid ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

476x1600
380x1280
238x800
149x500
48x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 514 262 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: SteveLambert

Obrázek, klipart pojmenovaný Transamerica Pyramid můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Transamerica Pyramid patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek ODP ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart GZ ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Artyčok zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, download, Transamerica Pyramid, vektor, Stavby, obrázek, klipart, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: blog, video, prospekty, eshop, tiskoviny, Facebook, openOffice, PowerPoint, vstupenky, plakát, deníček, corelDraw, etikety, avatar, vizitky, diář, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Oranžový stromeček zdarma, obrázek, klipart Studentka lolitka zdarma nebo obrázek Velikonoční přání ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.