Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Transamerica Pyramid (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Transamerica Pyramid zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Transamerica Pyramid. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Transamerica Pyramid nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Transamerica Pyramid? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Transamerica Pyramid zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Transamerica Pyramid ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Transamerica Pyramid ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

476x1600
380x1280
238x800
149x500
48x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 514 262 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: SteveLambert

Potěší nás, pokud budete tento klipart Transamerica Pyramid sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Transamerica Pyramid se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Helikónie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Zelené Lamborghini zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, free, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Transamerica Pyramid, grafika, zdarma, klipart, Stavby, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, Facebook, plakáty, Twitter, pozvánky, referáty, eshop, dokument, seminární práce, avatar, Adobe Illustrator, PowerPoint, blog, wordpress, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Brambůrky zdarma, vektorový obrázek Černá kočka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Světlemodrá vlajka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.