Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek DRV (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DRV bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný DRV. Pakliže si chcete obrázek DRV stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek DRV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
663x800
415x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 625 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart DRV sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart DRV je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oběšenec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tmavozelená vlajka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Sůl a pepř zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, DRV, kliparty, svg, ilustrační obrázek, Symboly, download, grafika, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, cliparts, free, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, video, Twitter, vizitky, plakáty, památník, etikety, tiskoviny, vstupenky, Facebook, oznámení, kalendář, logo, dokumenty, profil, diář, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Datle zdarma, vektor Duhové vajíčko ke stažení nebo vektor Světlemodrá vajíčka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.