Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Labyrint (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Labyrint bezplatně ke stažení

Labyrint je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Labyrint je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labyrint zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Labyrint ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labyrint ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1500x1600
1200x1280
750x800
469x500
150x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 542 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: AdamStanislav

Zaujal vás náš klipart Labyrint? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Labyrint se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kružítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SLDX ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hasičská stanice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, Symboly, obrázek, download, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, grafika, Labyrint, Labyrint

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, profil, corelDraw, webové stránky, magazín, dokumenty, eshop, Facebook, textové dokumenty, koláž, katalog, diář, diplomová práce, Zoner Callisto, manuály, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek james clerk maxwell zdarma, klipart Velikonoční přáníčko zdarma nebo vektorový klipart Ředkvička ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.