Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bumerang, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bumerang zdarma ke stažení

Bumerang je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Bumerang je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Bumerang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x939
1280x751
800x469
500x293
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 540 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bumerang se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pistácie ke stažení Podívejte se i na klipart Sněhová vločka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Cello zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, download, svg, ke stažení, obrázek, cliparts, Bumerang, vektor, zdarma, Nástroje, ke stáhnutí, ilustrace, free, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, články, časopis, seminární práce, pozvánky, word, plakáty, inkscape, Adobe Illustrator , škola, web, PowerPoint, openOffice, Twitter, prezentace, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Červený motýl ke stažení, ilustrace Digitální hodinky ke stáhnutí nebo vektor Vánoční stuha zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.