Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bumerang (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bumerang zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bumerang. Vektorový obrázek Bumerang je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bumerang lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bumerang ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x939
1280x751
800x469
500x293
160x94

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 540 494 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: stevepetmonkey

Sdílejte obrázek, klipart Bumerang s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Bumerang je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Modrý stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 100 Euro zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sir Isaac Newton ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, Bumerang, svg, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Bumerang, download, vektor, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, web, Instagram, inkscape, dokument, profilovka, seminární práce, památník, pozvánky, referáty, office, openOffice, prezentace, Pinterest, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Slanina ke stáhnutí, klipart Párek zdarma nebo ilustrace Jednorožec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.