Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bumerang, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bumerang zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bumerang. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bumerang ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bumerang? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bumerang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x939
1280x751
800x469
500x293
160x94

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 540 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stevepetmonkey

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bumerang je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor CDR zdarma Podívejte se i na ilustrace Lopata ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Modrý drahokam ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, klipart, obrázek, svg, zdarma, Nástroje, vektor, kliparty, cliparts, download, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, Bumerang

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, fotokniha, openOffice, Adobe Illustrator , památník, škola, PowerPoint, Twitter, office, články, Facebook, corelDraw, Pinterest, blog, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Lopata zdarma, vektor Kávovar ke stažení nebo obrázek CDR ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.