Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bumerang (Nástroje) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bumerang ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bumerang. Obrázek Bumerang je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bumerang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x939
1280x751
800x469
500x293
160x94

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 540 494 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: stevepetmonkey

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bumerang sdílet s dalšími lidmi na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Obrázek Bumerang patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeniny číslo 4 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mitsubishi ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Gay symbol zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Bumerang, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, ilustrace, klipart, svg, kliparty, Nástroje, ke stažení, ke stáhnutí, Bumerang

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, škola, fotografie, dokument, referáty, web, plakáty, magazín, brožury, Twitter, manuály, Adobe Illustrator, openOffice, diář, video, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Muchomůrka zdarma, klipart Stěrače zdarma nebo klipart Kačeny ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.