Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bumerang (Nástroje) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bumerang zdarma ke stažení

Bumerang je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bumerang. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bumerang ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bumerang ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x939
1280x751
800x469
500x293
160x94

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 540 494 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: stevepetmonkey

Líbí se vám klipart Bumerang? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Bumerang je v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart bunsenův kahan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské přáníčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart BASH zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, klipart, Bumerang, ilustrace, Nástroje, free, cliparts, vektor, ke stažení, download, svg, Bumerang, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, časopis, seminární práce, web, PowerPoint, plakát, škola, dokument, prezentace, wordpress, corelDraw, openOffice, etikety, word, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Bruska zdarma, vektorový obrázek Karatistka ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Létající ryby ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.