Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kružítko, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kružítko zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kružítko. Stahujte klipart Kružítko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kružítko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kružítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kružítko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1246
1280x997
800x623
500x389
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 794 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kružítko je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Free zdarma Podívejte se i na ilustrace Halloween kočka s dýní ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Šipka vlevo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, svg, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, free, Nástroje, Kružítko, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, plakáty, Adobe Illustrator , Twitter, škola, referáty, profilovka, PowerPoint, profil, avatar, seminární práce, Facebook, kalendář, textové dokumenty, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Červený pták zdarma, vektor Nosorožec ke stažení nebo obrázek Směrová růžice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.