Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kružítko (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kružítko zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kružítko. Obrázek Kružítko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kružítko zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kružítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kružítko ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1246
1280x997
800x623
500x389
160x125

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 794 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Astro

Tento obrázek s názvem (Kružítko) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Kružítko je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrá srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skotský teriér ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Poník zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kružítko, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, free, zdarma, Kružítko, svg, ke stažení, download, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, eshop, fotokniha, textové dokumenty, profil, video, etikety, referáty, dokumenty, avatar, office, plakáty, kalendář, profilovka, pozvánky, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Papilio glaucus zdarma, ilustrace Monitor ke stáhnutí nebo klipart Pagoda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.