Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevná srdíčka. Obrázek Barevná srdíčka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevná srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Barevná srdíčka se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční stromky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kytice květin zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Veselý smajlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ilustrace, obrázek, kliparty, Barevná srdíčka, vektorový obrázek, klipart, grafika, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, free, ilustrační obrázek, Barevná srdíčka

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , seminární práce, dokument, články, office, profilovka, openOffice, word, škola, plakát, časopis, památník, profil, fotokniha, Instagram, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Salát ke stáhnutí, obrázek Vozíčkáři zdarma nebo klipart Hoblík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.