Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barevná srdíčka. Vektorová ilustrace Barevná srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Barevná srdíčka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevná srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barevná srdíčka je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté I zdarma Podívejte se i na ilustrace Kosmická loď ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Okarína Xun ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrace, free, ke stáhnutí, download, cliparts, ke stažení, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Barevná srdíčka, vektorový obrázek, Barevná srdíčka, grafika

Doporučené použití klipartu: word, památník, office, Instagram, Pinterest, profilovka, avatar, webové stránky, články, blog, PowerPoint, inkscape, prezentace, web, škola, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Santa upír zdarma, vektor Novoročenka 2019 ke stažení nebo obrázek Borůvky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.