Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barevná srdíčka (Láska) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Barevná srdíčka ke stažení zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barevná srdíčka. Vektorový obrázek Barevná srdíčka jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevná srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Barevná srdíčka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Barevná srdíčka patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krystal soli ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skejťák ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční balíček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, vektor, Láska, download, grafika, Barevná srdíčka, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, inkscape, památník, brožury, dokument, oznámení, seminární práce, manuály, Instagram, deníček, vstupenky, Twitter, plakát, dokumenty, blog, magazín

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor MIDI zdarma, klipart Karafiáty zdarma nebo klipart Srdíčkové srdce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.