Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barevná srdíčka. Vektorová ilustrace Barevná srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Barevná srdíčka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevná srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barevná srdíčka je v sekci Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart AMR ke stažení Podívejte se i na obrázek Černá stuha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor BMW zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, grafika, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, Barevná srdíčka, ke stažení, obrázek, free, Láska, zdarma, ilustrační obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, profil, PowerPoint, blog, plakáty, referáty, prezentace, word, webové stránky, kalendář, web, časopis, openOffice, avatar, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pizza v krabici ke stažení, klipart Fidget spinner ke stáhnutí nebo ilustrace Francouzský roh zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.