Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevná srdíčka (Láska) ke stažení

Obrázek, klipart Barevná srdíčka ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Barevná srdíčka. Klipart Barevná srdíčka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevná srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Barevná srdíčka můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Barevná srdíčka se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohár se zmrzlinou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Detektor radonu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Skříňová dodávka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Barevná srdíčka, grafika, vektor, download, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Láska, ilustrační obrázek, Barevná srdíčka, svg, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, Adobe Illustrator, logo, Instagram, eshop, brožury, časopis, tiskoviny, openOffice, diplomová práce, prospekty, plakát, letáky, video, office, fotografie, vizitky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Delfíni zdarma, klipart Karafiáty zdarma nebo vektorový obrázek Zábavní pyrotechnika ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.