Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barevná srdíčka. Vektorová ilustrace Barevná srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Barevná srdíčka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Barevná srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barevná srdíčka se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace PDF dokument ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Honduras zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kazoo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ke stáhnutí, vektor, kliparty, vektorový obrázek, klipart, Láska, free, Barevná srdíčka, obrázek, Barevná srdíčka, ilustrační obrázek, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: referáty, prezentace, webové stránky, časopis, corelDraw, Pinterest, plakáty, word, profil, fotokniha, památník, Twitter, seminární práce, dokument, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dikobraz ke stáhnutí, ilustrace Rambutan zdarma nebo vektor Kadibudka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.