Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Barevná srdíčka. Vektorová ilustrace Barevná srdíčka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Barevná srdíčka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevná srdíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barevná srdíčka je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bouřka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fotograf zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak Q ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, svg, grafika, download, ke stažení, Barevná srdíčka, kliparty, cliparts, ilustrace, klipart, vektor, ke stáhnutí, Barevná srdíčka, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, PowerPoint, Adobe Illustrator , referáty, inkscape, web, plakát, word, prezentace, profilovka, fotokniha, corelDraw, časopis, webové stránky, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí, klipart Mapa Švédska zdarma nebo ilustrace Žlutý meloun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.