Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná srdíčka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevná srdíčka. Obrázek Barevná srdíčka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevná srdíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná srdíčka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 806 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barevná srdíčka je v sekci Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kapesní hodinky ke stažení Podívejte se i na obrázek Ovečka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tuřín zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, ke stáhnutí, vektor, grafika, klipart, Barevná srdíčka, Láska, free, cliparts, download, obrázek, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, Adobe Illustrator , webové stránky, corelDraw, časopis, PowerPoint, referáty, fotokniha, textové dokumenty, škola, kalendář, dokumenty, dokument, Pinterest, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Straka ke stažení, klipart Segway ke stáhnutí nebo ilustrace Servírka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.