Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový stromek zdarma ke stažení

Růžový stromek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 075 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžový stromek se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Srdíčko ke stažení Podívejte se i na vektor Kolie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mnich zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, download, cliparts, klipart, Růžový stromek, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, svg, obrázek, zdarma, free, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, profil, inkscape, prezentace, plakáty, fotokniha, dokument, PowerPoint, památník, plakát, pozvánky, Twitter, corelDraw, seminární práce, Instagram, články

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor SMS ke stažení, obrázek Zářivka ke stáhnutí nebo klipart Lamborghini Gallardo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.