Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový stromek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžový stromek. Vektorová ilustrace Růžový stromek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžový stromek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžový stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 075 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Tento obrázek s názvem (Růžový stromek) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Růžový stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Narozeninové číslo 0 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mojito zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Klokan ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Růžový stromek, Vánoce, free, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení, zdarma, svg, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, Instagram, referáty, dokument, office, plakát, textové dokumenty, web, časopis, profilovka, eshop, památník, profil, prezentace, články, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Ronald Reagan ke stáhnutí, obrázek Citroen H zdarma nebo vektor Wifi USB Dongle zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.