Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový stromek zdarma ke stažení

Růžový stromek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 075 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fcocfg

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžový stromek patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny zdarma Podívejte se i na klipart Ementál ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení rak ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Vánoce, cliparts, Růžový stromek, vektor, grafika, Růžový stromek, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator , fotokniha, pozvánky, profilovka, články, Facebook, prezentace, kalendář, corelDraw, plakáty, referáty, plakát, Instagram, web, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vykulená dýně zdarma, ilustrace Reportér ke stažení nebo vektor Skleněné květiny ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.