Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžový stromek (Vánoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžový stromek zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Růžový stromek. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Růžový stromek v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžový stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 075 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: fcocfg

Sdílejte klipart nazvaný Růžový stromek s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Růžový stromek patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Secesní plakát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Raketa zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Klaun očkatý ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, zdarma, obrázek, free, download, grafika, ilustrace, klipart, vektor, ke stáhnutí, Růžový stromek, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, památník, pozvánky, word, deníček, referáty, oznámení, bakalářská práce, wordpress, tiskoviny, plakáty, dokumenty, Twitter, články, openOffice, plakát, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Krimpovací kleště ke stáhnutí, vektorový obrázek Azurová vlajka ke stáhnutí nebo klipart Andílci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.