Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Papírová Valentýnka (Láska) zadarmo

Obrázek, klipart Papírová Valentýnka zadarmo

Papírová Valentýnka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Papírová Valentýnka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírová Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Papírová Valentýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírová Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1312
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 569 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Papírová Valentýnka sdílet s kolegy na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Papírová Valentýnka je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Maorský dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Naštvaná žena ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz kočárků zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, Papírová Valentýnka, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, Papírová Valentýnka, klipart, svg, download, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektor, free

Doporučené použití klipartu: deníček, bakalářská práce, word, články, památník, oznámení, manuály, profilovka, vizitky, seminární práce, tiskoviny, video, PowerPoint, logo, openOffice, katalog, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Rubínový šperk zdarma, vektor Symbol ženy ke stažení nebo ilustrace Historická tramvaj ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.