Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Papírová Valentýnka, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Papírová Valentýnka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Papírová Valentýnka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Papírová Valentýnka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírová Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Papírová Valentýnka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Papírová Valentýnka ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1312
1280x1050
800x656
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 569 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Papírová Valentýnka je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart ODG ke stažení Podívejte se i na obrázek Biohazard ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fotokopírka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Papírová Valentýnka, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, zdarma, download, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Láska, obrázek, ke stažení, Papírová Valentýnka, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, plakáty, PowerPoint, Pinterest, kalendář, profilovka, referáty, webové stránky, články, office, inkscape, word, pozvánky, profil, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Komunismus ke stažení, klipart Had ke stáhnutí nebo ilustrace Opilý Santa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.