Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Puzzle srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Puzzle srdce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Puzzle srdce. Pakliže si chcete obrázek Puzzle srdce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Puzzle srdce? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Puzzle srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 630 065 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Puzzle srdce je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lebka 3D ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Včelička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Námořnické srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, Puzzle srdce, ilustrační obrázek, Láska, Puzzle srdce, ke stažení, download, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, obrázek, free, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator , word, kalendář, textové dokumenty, pozvánky, Facebook, Pinterest, plakát, plakáty, škola, web, inkscape, články, webové stránky, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pravoslavný kostel ke stáhnutí, klipart Košík s vajíčky zdarma nebo ilustrace Smajlík se slzou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.