Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Puzzle srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Puzzle srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Puzzle srdce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Puzzle srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Puzzle srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1161
800x726
500x454
160x145

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 630 065 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Puzzle srdce se nachází v kategorii Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Durian ke stažení Podívejte se i na vektor Slunéčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Menora zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektor, klipart, download, ke stažení, kliparty, free, Puzzle srdce, ke stáhnutí, Puzzle srdce, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, články, Pinterest, pozvánky, prezentace, referáty, corelDraw, fotokniha, PowerPoint, Twitter, inkscape, textové dokumenty, web, word, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Půlnoc ke stažení, obrázek TXT ke stáhnutí nebo klipart Otto von Bismarck zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.