Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Světlezelené auto, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelené auto zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Světlezelené auto. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Světlezelené auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Světlezelené auto je v kategorii Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ježeček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Karty kříže zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Xylofon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, Auta, ilustrační obrázek, Světlezelené auto, grafika, cliparts, obrázek, zdarma, svg, Světlezelené auto, vektorový obrázek, kliparty, free, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, web, Facebook, pozvánky, plakáty, plakát, referáty, památník, prezentace, openOffice, Pinterest, textové dokumenty, office, dokument, Adobe Illustrator , kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ochranné brýle ke stáhnutí, klipart Fialový smajlík zdarma nebo ilustrace ODG soubor ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.