Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Světlezelené auto (Auta) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Světlezelené auto zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Světlezelené auto. Vektorová ilustrace Světlezelené auto je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Světlezelené auto v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Světlezelené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světlezelené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Světlezelené auto s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Světlezelené auto se nachází v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gloster gladiator ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrobílý dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Tanzanie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, cliparts, kliparty, vektor, Světlezelené auto, zdarma, svg, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Světlezelené auto, Auta

Doporučené použití klipartu: Pinterest, etikety, webové stránky, diář, Facebook, Instagram, časopis, profil, dokumenty, PowerPoint, office, profilovka, word, avatar, seminární práce, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Tequila zdarma, vektorový obrázek Školní penál ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Gruzie ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.