Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Úschova zavazadel (Symboly) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Úschova zavazadel ke stažení zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Úschova zavazadel. Vektorový obrázek Úschova zavazadel je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Úschova zavazadel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Úschova zavazadel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Úschova zavazadel ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1261x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 834 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Anonymous

Obrázek, klipart pojmenovaný Úschova zavazadel můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Úschova zavazadel se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pixelový duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamčené kolo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hruška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, download, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, svg, Symboly, free, kliparty, Úschova zavazadel, vektorový obrázek, Úschova zavazadel

Doporučené použití klipartu: profil, magazín, PowerPoint, word, škola, inkscape, textové dokumenty, vstupenky, diplomová práce, webové stránky, wordpress, koláž, články, Zoner Callisto, manuály, etikety, tiskoviny

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mečoun zdarma, obrázek Ozdobený stromeček ke stáhnutí nebo vektorový klipart HTML ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.