Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Motýli, Hmyz pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motýli zdarma ke stažení

Motýli je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Motýli. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýli zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Motýli ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýli ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 453 675 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Motýli je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hřbitovní kříž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dudek chocholatý zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Důlní vagón ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, klipart, grafika, ilustrace, vektor, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, download, ilustrační obrázek, ke stažení, Hmyz, Motýli

Doporučené použití klipartu: plakáty, avatar, webové stránky, fotokniha, referáty, profilovka, corelDraw, openOffice, office, textové dokumenty, PowerPoint, památník, škola, dokument, profil, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Červené jablko ke stáhnutí, klipart Rachejtle zdarma nebo ilustrace Dámské toalety ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.