Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Parní lokomotiva (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parní lokomotiva zdarma ke stažení

Parní lokomotiva je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Parní lokomotiva je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parní lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x867
1280x694
800x434
500x271
160x87

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 282 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pl402

Líbí se vám klipart Parní lokomotiva? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Parní lokomotiva je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Opilý Santa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rybička ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Úchvatný smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Doprava, vektorový obrázek, Parní lokomotiva, klipart, ke stažení, ilustrace, download, ke stáhnutí, grafika, obrázek, Parní lokomotiva, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: video, word, avatar, etikety, profilovka, Instagram, web, Pinterest, články, PowerPoint, dokumenty, Facebook, památník, textové dokumenty, škola, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace CSS ikona zdarma, klipart Andělíčci ke stáhnutí nebo ilustrace Moho ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.