Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Parní lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parní lokomotiva zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Parní lokomotiva. Obrázek Parní lokomotiva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parní lokomotiva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x867
1280x694
800x434
500x271
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 282 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pl402

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Parní lokomotiva je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vysmátá dýně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Tučnák v tričku zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Letadlo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Parní lokomotiva, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, free, download, svg, Parní lokomotiva, ilustrace, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, časopis, PowerPoint, office, textové dokumenty, kalendář, Instagram, web, prezentace, seminární práce, webové stránky, openOffice, pozvánky, dokumenty, word, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Znak střelec ke stáhnutí, klipart Geometrické linie v portrétu zdarma nebo ilustrace Kuba ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.