Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Parní lokomotiva, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parní lokomotiva zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Parní lokomotiva. Klipart Parní lokomotiva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Parní lokomotiva? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní lokomotiva zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Parní lokomotiva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parní lokomotiva ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x867
1280x694
800x434
500x271
160x87

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 282 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pl402

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Parní lokomotiva je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý dárek ke stažení Podívejte se i na obrázek Golfové vozítko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor PDF formát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, svg, kliparty, klipart, cliparts, Parní lokomotiva, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, avatar, profil, corelDraw, textové dokumenty, office, dokumenty, webové stránky, PowerPoint, openOffice, pozvánky, Adobe Illustrator , seminární práce, word, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Sněhuláček ke stažení, klipart Čajový obřad ke stáhnutí nebo ilustrace Prsten zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.