Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dolar, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dolar zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dolar. Klipart Dolar je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Dolar? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dolar ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dripsandcastle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dolar je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malířský váleček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Olejnička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ošatka s vajíčky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, ilustrace, vektorový obrázek, Dolar, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektor, zdarma, ke stáhnutí, free, Dolar

Doporučené použití klipartu: word, památník, plakáty, Twitter, Adobe Illustrator , Pinterest, profilovka, časopis, profil, plakát, dokumenty, prezentace, fotokniha, seminární práce, pozvánky, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Osvětlení ke stáhnutí, klipart Husy zdarma nebo ilustrace Mapa Skotska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.