Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dolar (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dolar zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dolar. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dolar. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dolar ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dolar ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 312 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dripsandcastle

Tento obrázek s názvem (Dolar) můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Dolar je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Flétna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hacker ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Smoothie ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ke stáhnutí, ilustrace, Symboly, Dolar, kliparty, download, klipart, vektor, svg, obrázek, ke stažení, Dolar, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, openOffice, časopis, škola, plakát, Twitter, webové stránky, etikety, Adobe Illustrator, plakáty, eshop, prezentace, blog, word, video, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Láhev ke stažení, vektorový klipart Znak blíženci ke stažení nebo obrázek, klipart Švestky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.