Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žlutý autobus, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý autobus zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Žlutý autobus. Stahujte klipart Žlutý autobus v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutý autobus je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anýz ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace USB modem zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Květina ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, Žlutý autobus, Doprava, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, grafika, free, cliparts, kliparty, download, Žlutý autobus

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , fotokniha, webové stránky, plakáty, profilovka, škola, plakát, časopis, Facebook, pozvánky, web, corelDraw, Instagram, referáty, PowerPoint, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Panama ke stáhnutí, vektor Public Domain zdarma nebo obrázek Buddha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.