Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žlutý autobus (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý autobus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Žlutý autobus. Pakliže si chcete obrázek Žlutý autobus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý autobus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutý autobus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý autobus ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1558
1280x1246
800x779
500x487
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 160 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Astro

Sdílejte obrázek, klipart Žlutý autobus s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Žlutý autobus je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Los ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lemur kata zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lama ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žlutý autobus, Žlutý autobus, download, Doprava, grafika, kliparty, obrázek, svg, ilustrační obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, klipart, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, referáty, škola, Adobe Illustrator, eshop, články, corelDraw, dokument, Twitter, etikety, profilovka, dokumenty, Instagram, památník, profil, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Hacker ke stáhnutí, klipart Dárek se stuhou zdarma nebo ilustrace Rajče zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.