Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Káva (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Káva zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Káva. Pakliže si chcete obrázek Káva stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Zamlouvá se vám obrázek Káva? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Káva zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Káva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Káva ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 792 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: tomas_arad

Sdílejte obrázek, klipart Káva s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Káva se nachází v kategorii Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa špekoun ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Katleja zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Buvol ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, download, Káva, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, free, Nápoje, grafika, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: diář, office, dokument, inkscape, corelDraw, Adobe Illustrator, avatar, webové stránky, články, blog, word, PowerPoint, prezentace, pozvánky, Facebook, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Valentýnská srdíčka ke stáhnutí, obrázek, klipart Úhlová bruska zdarma nebo vektorový klipart 3D smajlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.