Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Káva (Nápoje) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Káva zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Káva. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Káva ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Káva zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Káva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Káva ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1001
800x626
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 792 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tomas_arad

Sdílejte klipart nazvaný Káva s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Káva je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Spokojený kuchař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Galgán nachový zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz NATO ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, zdarma, svg, Nápoje, grafika, download, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, free, ke stažení, kliparty, Káva

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, video, tiskoviny, koláž, vizitky, dokumenty, diář, eshop, Facebook, Pinterest, blog, profilovka, oznámení, Zoner Callisto, časopis, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Červené vajíčko ke stáhnutí, klipart Delfíni zdarma nebo obrázek, klipart Fontána zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.