Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašidelné dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašidelné dýně. Klipart Strašidelné dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Strašidelné dýně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidelné dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strašidelné dýně se nachází v sekci Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sexy černoška ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Modrá růže zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákusek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Strašidelné dýně, ke stažení, Strašidelné dýně, svg, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: word, corelDraw, Twitter, prezentace, webové stránky, plakáty, textové dokumenty, kalendář, web, plakát, dokumenty, Adobe Illustrator , Pinterest, časopis, profilovka, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Delfíni ke stáhnutí, ilustrace Mapa Japonska zdarma nebo vektor Mapa Austrálie ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.