Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Strašidelné dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašidelné dýně. Klipart Strašidelné dýně je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelné dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: DCook

Potěší nás, pokud budete tento klipart Strašidelné dýně sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Strašidelné dýně je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Santa - pacman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilovaný smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Halloween známka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, obrázek, grafika, Strašidelné dýně, cliparts, vektor, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, Strašidelné dýně, download, ilustrační obrázek, free, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Instagram, katalog, profilovka, referáty, office, word, webové stránky, památník, dokumenty, corelDraw, deníček, plakát, tiskoviny, profil, PowerPoint, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Madagaskar zdarma, ilustrace Prak zdarma nebo ilustrace Chobotnička ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.