Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašidelné dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Strašidelné dýně. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strašidelné dýně nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašidelné dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Strašidelné dýně se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené E ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Roštěná zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový dárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, download, cliparts, ke stáhnutí, Strašidelné dýně, ilustrace, vektor, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, klipart, Strašidelné dýně, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, seminární práce, inkscape, Pinterest, články, prezentace, webové stránky, plakát, profilovka, památník, Instagram, škola, corelDraw, openOffice, office, blog

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Srdce z kláves ke stáhnutí, obrázek Slunečnicové pole zdarma nebo klipart Hugh Jackman ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.