Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Strašidelné dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašidelné dýně. Klipart Strašidelné dýně je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Strašidelné dýně v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidelné dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašidelné dýně je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Opice ke stažení Podívejte se i na obrázek Velryba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor WMA zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, Strašidelné dýně, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, vektorový obrázek, grafika, free, kliparty, obrázek, ilustrace, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , Twitter, plakát, corelDraw, plakáty, pozvánky, office, seminární práce, Instagram, dokumenty, textové dokumenty, škola, fotokniha, profil, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Word ke stažení, klipart Dýně frajer ke stáhnutí nebo ilustrace PF 2021 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.