Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Strašidelné dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení

Strašidelné dýně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Strašidelné dýně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Strašidelné dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidelné dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

665x1600
532x1280
332x800
207x500
66x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 610 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: DCook

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Strašidelné dýně s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Strašidelné dýně patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zábavní pyrotechnika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cola ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Keytar ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, cliparts, svg, ilustrační obrázek, Strašidelné dýně, vektorový obrázek, free, grafika, download, ke stáhnutí, Halloween, ilustrace, Strašidelné dýně, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, Twitter, seminární práce, inkscape, plakát, office, plakáty, kalendář, diář, etikety, textové dokumenty, články, referáty, video, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektor Ještěrka ke stažení, ilustrace Spojené arabské emiráty ke stažení nebo klipart Report ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.