Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované labutě, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované labutě zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zamilované labutě. Klipart Zamilované labutě je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované labutě zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilované labutě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované labutě ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x911
1280x729
800x455
500x285
160x91

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 026 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zamilované labutě je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zátiší s květinou zdarma Podívejte se i na ilustrace Zeleninové srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Salvador Allende ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, cliparts, download, klipart, Zamilované labutě, ilustrační obrázek, kliparty, free, Zamilované labutě, ilustrace, svg, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, openOffice, prezentace, inkscape, Twitter, plakáty, fotokniha, články, kalendář, textové dokumenty, pozvánky, word, časopis, avatar, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Malcolm X zdarma, vektor Ghana ke stažení nebo obrázek Červená sešívačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.