Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zamilované labutě (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované labutě zdarma ke stažení

Zamilované labutě je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte soubor Zamilované labutě ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované labutě zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilované labutě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované labutě ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x911
1280x729
800x455
500x285
160x91

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 026 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Zamilované labutě? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Zamilované labutě patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Davidova hvězda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunečnicové pole ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zvonek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zamilované labutě, vektor, zdarma, obrázek, Láska, download, ke stažení, ilustrační obrázek, Zamilované labutě, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, kalendář, dokument, Twitter, referáty, vizitky, office, magazín, profil, etikety, památník, profilovka, eshop, textové dokumenty, dokumenty, manuály, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Valentýnská srdíčka zdarma, klipart Skejťák ke stáhnutí nebo obrázek Závaží ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.