Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované labutě, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované labutě zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zamilované labutě. Klipart Zamilované labutě je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované labutě zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zamilované labutě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované labutě ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x911
1280x729
800x455
500x285
160x91

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 026 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zamilované labutě patří do sekce Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Petriho miska zdarma Podívejte se i na klipart Poutník s křížem ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Královna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, svg, cliparts, Zamilované labutě, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Zamilované labutě, vektor, free, ke stáhnutí, zdarma, Láska

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, inkscape, Adobe Illustrator , prezentace, plakáty, plakát, fotokniha, památník, dokument, PowerPoint, profil, Twitter, pozvánky, blog, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Mapa Floridy zdarma, ilustrace Roháč ke stažení nebo vektor Jin a Jang ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.