Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa světa, Mapy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa světa zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa světa. Obrázek Mapa světa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa světa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa světa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mapa světa se nachází v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Voják ke stažení Podívejte se i na vektor Lesbický symbol ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Citroen GS zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Mapa světa, vektor, zdarma, svg, obrázek, Mapa světa, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, free, grafika, klipart, Mapy, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, inkscape, kalendář, corelDraw, památník, dokument, blog, office, Twitter, Adobe Illustrator , openOffice, plakát, Instagram, web, plakáty, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Elektrický hrnec ke stažení, obrázek Jihoafrická republika ke stáhnutí nebo klipart Tur zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte pojem plugin nebo chipset?