Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa světa, Mapy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa světa zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa světa. Obrázek Mapa světa je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa světa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa světa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa světa je v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šachové figury ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Oslík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení ryby ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, zdarma, download, Mapa světa, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Mapa světa, free, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, office, inkscape, plakát, Twitter, Pinterest, web, pozvánky, textové dokumenty, openOffice, fotokniha, seminární práce, prezentace, články, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zákaz natáčení ke stáhnutí, klipart Office zdarma nebo ilustrace Zamilovaný pár ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte pojem plugin nebo chipset?