Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mapa světa (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa světa zdarma ke stažení

Mapa světa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Mapa světa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa světa? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa světa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: molumen, Lumen Design Studio

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Mapa světa s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Mapa světa se nachází v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace DOCB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modré srdíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Formát PDF zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, Mapa světa, ke stáhnutí, ilustrace, free, zdarma, cliparts, download, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Mapy, obrázek

Doporučené použití klipartu: video, corelDraw, Adobe Illustrator, škola, plakát, textové dokumenty, etikety, word, avatar, blog, plakáty, PowerPoint, fotokniha, eshop, Instagram, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor PPSX zdarma, ilustrace Pandeiro ke stáhnutí nebo klipart Santa čepice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte pojem plugin nebo chipset?