Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa světa, Mapy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa světa zdarma ke stažení

Mapa světa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Mapa světa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Mapa světa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa světa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa světa je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Motýli ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Křen zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Chorvatsko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Mapa světa, cliparts, Mapy, ke stažení, Mapa světa, svg, vektorový obrázek, kliparty, download, zdarma, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, dokumenty, plakát, Pinterest, textové dokumenty, prezentace, časopis, PowerPoint, Facebook, Twitter, web, kalendář, plakáty, škola, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Borůvky ke stáhnutí, vektor Otázka zdarma nebo obrázek Santa ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte pojem plugin nebo chipset?