Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa světa, Mapy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa světa zdarma ke stažení

Mapa světa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Mapa světa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Mapa světa v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa světa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen, Lumen Design Studio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa světa patří do sekce Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Náruživá kuřačka zdarma Podívejte se i na klipart Mikuláš ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Modrý zvýrazňovač ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Mapa světa, grafika, Mapa světa, ke stáhnutí, zdarma, klipart, cliparts, download, svg, free, vektor, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, Pinterest, Twitter, plakát, referáty, časopis, památník, kalendář, webové stránky, články, office, textové dokumenty, fotokniha, seminární práce, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Gramofonová deska zdarma, ilustrace WMV ke stažení nebo vektor Kosmická loď ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte pojem plugin nebo chipset?