Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mapa světa (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa světa zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mapa světa. Klipart Mapa světa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mapa světa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: molumen, Lumen Design Studio

Sdílejte klipart nazvaný Mapa světa s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Mapa světa se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oregon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dracena refexa zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Brusinky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, grafika, ilustrace, download, kliparty, klipart, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, Mapa světa, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, seminární práce, profil, blog, referáty, fotokniha, škola, plakát, Instagram, eshop, časopis, etikety, dokument, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart CD složka ke stáhnutí, vektorový obrázek Houba zdarma nebo vektorový obrázek Buldok zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Znáte pojem plugin nebo chipset?