Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mapa světa (Mapy) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa světa ke stažení zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Mapa světa. Klipart Mapa světa je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mapa světa? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa světa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: molumen, Lumen Design Studio

Potěší nás, pokud budete tento klipart Mapa světa sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Mapa světa patří do kategorie Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kampongský dům ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilované přání ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lamborghini Gallardo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, cliparts, vektor, Mapy, free, kliparty, download, ilustrační obrázek, obrázek, svg, zdarma, vektorový obrázek, Mapa světa, ke stažení

Doporučené použití klipartu: etikety, časopis, pozvánky, corelDraw, fotokniha, škola, wordpress, brožury, video, magazín, web, webové stránky, profilovka, inkscape, plakát, Instagram, vizitky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Lepící páska zdarma, vektorový klipart Upload zdarma nebo klipart Mapa Myanmaru ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Znáte pojem plugin nebo chipset?