Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mapa světa (Mapy) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa světa zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mapa světa. Vektorový obrázek Mapa světa jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa světa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa světa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x430
500x269
160x86

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 315 890 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: molumen, Lumen Design Studio

Potěší nás, pokud budete tento klipart Mapa světa sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Mapa světa je v kategorii Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sportovec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kotva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Klobása v housce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapy, free, vektor, ke stažení, obrázek, grafika, zdarma, download, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Mapa světa, ke stáhnutí, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, dokumenty, diář, vizitky, video, Twitter, logo, kalendář, referáty, PowerPoint, fotografie, časopis, oznámení, avatar, seminární práce, brožury, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Závaží 1 kg zdarma, vektorový klipart Upload zdarma nebo vektor Syntezátor ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte pojem plugin nebo chipset?