Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Melíry, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Melíry zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Melíry. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Melíry ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Melíry ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
975x1280
609x800
381x500
121x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 264 816 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Melíry se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dudek chocholatý ke stažení Podívejte se i na vektor Strašidelný dům ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace XHTML zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, ke stažení, zdarma, Melíry, ilustrační obrázek, kliparty, free, klipart, ilustrace, Ženy, vektor, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, Adobe Illustrator , openOffice, web, office, PowerPoint, plakáty, Pinterest, blog, kalendář, pozvánky, články, word, avatar, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Narozeninový dort ke stažení, obrázek Adax ke stáhnutí nebo klipart Langusta zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.