Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Melíry, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Melíry zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Melíry. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Melíry ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Melíry ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
975x1280
609x800
381x500
121x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 816 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Melíry je v kategorii Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kvajáva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Potkan zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení lev ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Melíry, kliparty, ilustrační obrázek, Melíry, ilustrace, grafika, ke stažení, zdarma, vektor, cliparts, svg, Ženy, ke stáhnutí, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, Instagram, pozvánky, plakát, škola, profilovka, referáty, časopis, Pinterest, web, office, corelDraw, prezentace, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Espresso ke stáhnutí, klipart Psaníčko zdarma nebo ilustrace Leopard ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.