Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Melíry (Ženy) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Melíry k bezplatnému stažení

Melíry je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Melíry je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Melíry? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Melíry ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Melíry ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
975x1280
609x800
381x500
121x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 264 816 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: tomas_arad

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Melíry s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Melíry se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Druhé místo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lampion zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Znamení beran ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Melíry, kliparty, grafika, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, obrázek, zdarma, Melíry, vektorový obrázek, download, vektor, Ženy

Doporučené použití klipartu: wordpress, prospekty, koláž, webové stránky, Adobe Illustrator, fotografie, avatar, diář, vstupenky, referáty, etikety, magazín, kalendář, vizitky, prezentace, brožury, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Par Avion ke stáhnutí, ilustrace Mapa Bruneje ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Ibišek zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.