Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stromový dům (Stavby) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stromový dům ke stažení zdarma

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Stromový dům. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromový dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stromový dům ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromový dům ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1486x1600
1189x1280
743x800
465x500
149x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 755 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: tzunghaor

Zaujal vás náš klipart Stromový dům? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Stromový dům je v kategorii Obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Skleněné květiny 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrický zvonek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek LHA zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, klipart, ilustrace, free, Stromový dům, Stromový dům, download, svg, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: katalog, Twitter, Pinterest, články, fotokniha, prezentace, plakát, vizitky, vstupenky, fotografie, Adobe Illustrator, oznámení, word, avatar, inkscape, profil, bakalářská práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Dýně pirát zdarma, vektor PDF ke stažení nebo vektor Ohryzek jablka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.