Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Itálie, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Itálie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Mapa Itálie. Pakliže si chcete obrázek Mapa Itálie stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Itálie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Itálie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Itálie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1362x1600
1090x1280
682x800
426x500
136x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: marcoqf73

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Itálie je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květák zdarma Podívejte se i na obrázek Pravoslavný kostel ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ředkev bílá ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Mapa Itálie, vektorový obrázek, kliparty, svg, Mapy, free, cliparts, vektor, zdarma, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, články, fotokniha, seminární práce, pozvánky, profilovka, webové stránky, kalendář, profil, PowerPoint, word, škola, dokumenty, památník, Adobe Illustrator , Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Rumunsko zdarma, klipart Zamilovaní ptáčci ke stažení nebo ilustrace Znak kozoroh ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.