Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jednokolka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednokolka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jednokolka. Klipart Jednokolka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Jednokolka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednokolka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jednokolka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednokolka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
107x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 675 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Jednokolka můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Jednokolka je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kytka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart POTX ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Hot dog zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, klipart, download, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Doprava, svg, Jednokolka, cliparts, ke stažení, vektor, free, Jednokolka

Doporučené použití klipartu: office, referáty, inkscape, časopis, PowerPoint, plakáty, textové dokumenty, profil, škola, fotokniha, Pinterest, blog, Twitter, dokument, pozvánky, video

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Biohazard zdarma, obrázek Fialová mašle ke stáhnutí nebo vektor Kytice květin ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.