Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pokladní (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pokladní zdarma ke stažení

Pokladní je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pokladní nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pokladní zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pokladní ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pokladní ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1486
1280x1189
800x743
500x464
160x149

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 951 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Pokladní s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Pokladní je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vladimir Lenin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztleskávačka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Plácačka na mouchy ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, ilustrační obrázek, cliparts, Pokladní, ke stáhnutí, vektor, free, vektorový obrázek, klipart, zdarma, grafika, ke stažení, obrázek, Ženy

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, corelDraw, word, referáty, pozvánky, wordpress, památník, diář, články, web, Pinterest, inkscape, etikety, avatar, webové stránky, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Benin ke stáhnutí, vektorový klipart Gabon zdarma nebo obrázek, klipart Kánoe zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.