Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pokladní, Ženy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pokladní zdarma ke stažení

Pokladní je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pokladní ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pokladní zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pokladní ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pokladní ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1486
1280x1189
800x743
500x464
160x149

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pokladní je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hlasitost ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Želvičky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Varhany ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, klipart, svg, cliparts, Pokladní, ke stáhnutí, ke stažení, free, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, Ženy, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, dokumenty, inkscape, články, pozvánky, plakáty, fotokniha, seminární práce, škola, Adobe Illustrator , prezentace, plakát, webové stránky, web, Twitter, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční dárek ke stáhnutí, klipart Vosa zdarma nebo ilustrace Krucifix ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.