Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce z čísel, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce z čísel. Kreslená ilustrace Srdce z čísel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce z čísel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce z čísel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdce z čísel je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eva u stromu poznání zdarma Podívejte se i na ilustrace Vajíčka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Indonésie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, klipart, Láska, download, cliparts, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Srdce z čísel, svg

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, profilovka, časopis, blog, škola, textové dokumenty, pozvánky, word, PowerPoint, web, fotokniha, Twitter, dokument, památník, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pythagoras zdarma, vektor Kleště ke stažení nebo obrázek Parní vlak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.