Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce z čísel, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Srdce z čísel. Vektorová ilustrace Srdce z čísel je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce z čísel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdce z čísel patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pirátská vlajka zdarma Podívejte se i na klipart Jiřinka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno Y ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, klipart, cliparts, download, Srdce z čísel, Srdce z čísel, grafika, vektor, Láska

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, škola, pozvánky, profilovka, Pinterest, web, office, webové stránky, word, fotokniha, dokument, památník, prezentace, textové dokumenty, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Amor zdarma, ilustrace Růžová stužka ke stažení nebo vektor Znak býk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.