Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Srdce z čísel (Láska) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Srdce z čísel. Stahujte klipart Srdce z čísel v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Srdce z čísel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce z čísel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Srdce z čísel sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Srdce z čísel je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Burák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Potkan ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, obrázek, ke stažení, Srdce z čísel, grafika, Srdce z čísel, ilustrační obrázek, free, kliparty, vektorový obrázek, vektor, svg, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, PowerPoint, dokumenty, web, Adobe Illustrator, word, profil, etikety, Pinterest, Twitter, profilovka, plakáty, diář, kalendář, avatar, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Piškotový dort ke stáhnutí, vektor Hugo Chavez zdarma nebo obrázek Růžový dárek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.