Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce z čísel, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce z čísel. Kreslená ilustrace Srdce z čísel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce z čísel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce z čísel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Srdce z čísel je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Senegal ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Smažená vajíčka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vyznání lásky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, vektor, cliparts, grafika, download, obrázek, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Srdce z čísel, svg, ke stažení, Srdce z čísel

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, word, časopis, profilovka, škola, plakáty, corelDraw, prezentace, referáty, inkscape, openOffice, office, fotokniha, Instagram, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Hmyzák ke stáhnutí, vektor 386 zdarma nebo obrázek Sedmikráska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.