Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce z čísel, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce z čísel. Kreslená ilustrace Srdce z čísel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce z čísel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce z čísel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce z čísel patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cizrna zdarma Podívejte se i na vektor Krásné Vánoce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kachní vejce ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, vektorový obrázek, Srdce z čísel, cliparts, klipart, download, ilustrace, Láska, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, škola, profil, Twitter, kalendář, prezentace, fotokniha, inkscape, profilovka, textové dokumenty, články, Facebook, web, PowerPoint, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektor Motýl s květinami zdarma, obrázek Žena v práci ke stažení nebo klipart Durian ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.