Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdce z čísel (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Srdce z čísel. Vektorový obrázek Srdce z čísel je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce z čísel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Srdce z čísel s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Srdce z čísel je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrobílý dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Masožravá kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Krokus ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, Srdce z čísel, vektor, klipart, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Srdce z čísel, svg, grafika, Láska, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, word, vstupenky, vizitky, avatar, seminární práce, články, profilovka, plakáty, brožury, blog, manuály, časopis, textové dokumenty, web, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Šapitó ke stáhnutí, vektorový klipart Lvíče ke stáhnutí nebo vektor LNK zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.