Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Srdce z čísel, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce z čísel. Kreslená ilustrace Srdce z čísel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Srdce z čísel? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce z čísel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce z čísel patří do sekce Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Skotska zdarma Podívejte se i na vektor Jižní Súdán ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Abrahám ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, cliparts, Srdce z čísel, ilustrace, svg, vektorový obrázek, download, obrázek, ke stáhnutí, Láska, klipart, zdarma, Srdce z čísel, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, referáty, Instagram, PowerPoint, blog, seminární práce, prezentace, plakát, profilovka, Adobe Illustrator , profil, dokumenty, inkscape, openOffice, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kondor zdarma, obrázek Valentýnská svíčka ke stažení nebo klipart Zákaz krmení psů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.