Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Srdce z čísel (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdce z čísel. Kreslená ilustrace Srdce z čísel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Srdce z čísel? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Srdce z čísel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z čísel ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1451
1280x1160
800x725
500x453
160x145

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 413 739 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Srdce z čísel sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Srdce z čísel je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Balíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adventní kalendář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Astronaut zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Srdce z čísel, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek, Láska, svg, cliparts, free, grafika, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, seminární práce, dokument, office, články, etikety, Instagram, památník, corelDraw, openOffice, profil, prezentace, kalendář, inkscape, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Neuron zdarma, klipart Lotos ke stáhnutí nebo ilustrace Snovačka jedovatá ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.