Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Znamení rak, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znamení rak zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Znamení rak. Obrázek Znamení rak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení rak zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení rak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení rak ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znamení rak je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 10 Eurocentů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ježura zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Aerobik ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, Znamení rak, kliparty, Znamení rak, obrázek, svg, free, download, Symboly, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, PowerPoint, Twitter, plakáty, pozvánky, textové dokumenty, referáty, dokumenty, Instagram, seminární práce, Pinterest, profil, škola, profilovka, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Květinka ke stáhnutí, vektor George Washington zdarma nebo obrázek Digitální znak 7 ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.