Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Znamení rak (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znamení rak ke stažení zadarmo

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Znamení rak. Obrázek Znamení rak je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení rak zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znamení rak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení rak ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: virgoss

Tento obrázek s názvem (Znamení rak) můžete sdílet s vašimi kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Obrázek Znamení rak se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Česnek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pokladní ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Černá stužka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, klipart, kliparty, obrázek, Znamení rak, Znamení rak, cliparts, ilustrační obrázek, Symboly, vektor, ke stáhnutí, grafika, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, prezentace, wordpress, manuály, dokument, logo, kalendář, Pinterest, prospekty, diář, etikety, Zoner Callisto, office, profilovka, Twitter, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mangold ke stažení, klipart Velikonoční koleda zdarma nebo vektorový klipart RPM ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.