Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tmavěmodré auto (Auta) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Tmavěmodré auto stahujte zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tmavěmodré auto. Vektorová ilustrace Tmavěmodré auto je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavěmodré auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tmavěmodré auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tmavěmodré auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Tmavěmodré auto? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Tmavěmodré auto patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sporťák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tamburína ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart 386 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Auta, grafika, ilustrace, kliparty, Tmavěmodré auto, klipart, cliparts, ke stažení, svg, ke stáhnutí, Tmavěmodré auto, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, logo, vstupenky, prezentace, magazín, webové stránky, Twitter, referáty, bakalářská práce, word, Zoner Callisto, Pinterest, avatar, plakát, dokumenty, katalog, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smažená vajíčka ke stažení, ilustrace Oranžové nůžky ke stažení nebo obrázek Červený smajlík ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.