Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 200 Euro (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 200 Euro zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 200 Euro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 200 Euro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 200 Euro? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 200 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 200 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 200 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x850
1280x680
800x425
500x266
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 129 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 200 Euro s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart 200 Euro patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Panda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šachovnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Inline bruslařka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, 200 Euro, svg, free, cliparts, klipart, kliparty, vektor, grafika, ilustrace, 200 Euro, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, Facebook, blog, avatar, profil, památník, wordpress, dokumenty, PowerPoint, Twitter, openOffice, plakát, word, video, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i klipart Sklenice s pivem ke stažení, vektor Šunka ke stažení nebo obrázek Vodní mlýn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.