Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hawker Typhoon, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hawker Typhoon zdarma ke stažení

Hawker Typhoon je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Hawker Typhoon je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Hawker Typhoon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hawker Typhoon zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hawker Typhoon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hawker Typhoon ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 592 795 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: charner1963

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hawker Typhoon je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno Z zdarma Podívejte se i na ilustrace Žluté vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Mexika ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Doprava, svg, klipart, download, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Hawker Typhoon, cliparts, grafika, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Facebook, Adobe Illustrator , Instagram, fotokniha, inkscape, word, pozvánky, Pinterest, časopis, openOffice, dokument, PowerPoint, profil, office, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zlaté číslo 7 zdarma, vektor Kovová píšťalka ke stažení nebo obrázek Bílej jezdec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.