Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hawker Typhoon (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hawker Typhoon zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hawker Typhoon. Klipart Hawker Typhoon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hawker Typhoon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hawker Typhoon zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hawker Typhoon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hawker Typhoon ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 592 795 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: charner1963

Tento obrázek s názvem (Hawker Typhoon) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Hawker Typhoon je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kokos ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krteček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Tóra ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, download, klipart, ilustrace, cliparts, obrázek, Hawker Typhoon, Hawker Typhoon, ke stažení, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: video, word, webové stránky, Instagram, profil, corelDraw, Facebook, Adobe Illustrator, plakáty, dokumenty, openOffice, památník, plakát, PowerPoint, blog, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Chroust ke stažení, obrázek, klipart Kapitán ke stažení nebo vektorový klipart Užaslý smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.