Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hawker Typhoon (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hawker Typhoon zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hawker Typhoon. Stahujte soubor Hawker Typhoon ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hawker Typhoon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hawker Typhoon zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hawker Typhoon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hawker Typhoon ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 592 795 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: charner1963

Líbí se vám klipart Hawker Typhoon? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Hawker Typhoon se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Párek v rohlíku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelenina ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Roštěná ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, free, Hawker Typhoon, ke stažení, Hawker Typhoon, vektor, cliparts, download, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, plakáty, video, dokument, Facebook, wordpress, referáty, web, fotokniha, blog, eshop, Twitter, tiskoviny, plakát, katalog, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pravítko ke stažení, ilustrace Pizza ke stažení nebo vektorový klipart Červený autobus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.