Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ryba, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ryba zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ryba. Stahujte klipart Ryba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ryba zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Ryba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ryba ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x640
1280x512
800x320
500x200
160x64

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 207 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ryba se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sexy černoška ke stažení Podívejte se i na klipart Tlamovec spící ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Živý stromek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, Ryba, grafika, free, klipart, ke stažení, cliparts, Ryba, svg, vektor, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: word, blog, textové dokumenty, časopis, Twitter, office, profilovka, webové stránky, kalendář, dokument, referáty, články, avatar, plakáty, škola, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Raketa ke stažení, ilustrace GZ ke stáhnutí nebo vektor Sobi zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?