Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Miluji šachy, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Miluji šachy zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Miluji šachy. Kreslená ilustrace Miluji šachy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miluji šachy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Miluji šachy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Miluji šachy ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 808 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Miluji šachy patří do sekce Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fraktálový stromeček zdarma Podívejte se i na vektor Číňan ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kompas ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Miluji šachy, obrázek, Symboly, ke stáhnutí, zdarma, free, cliparts, svg, vektor, grafika, Miluji šachy

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, škola, profil, web, blog, textové dokumenty, plakáty, plakát, Pinterest, dokument, openOffice, Facebook, webové stránky, Twitter, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mraveneček zdarma, obrázek Otto von Bismarck ke stažení nebo klipart Růžové stuhy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.