Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kovadlina, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovadlina zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kovadlina. Stahujte klipart Kovadlina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Kovadlina? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kovadlina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1208
1280x966
800x604
500x377
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 750 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kovadlina se nachází v sekci Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlkodlak ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vejce s mašlí zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Šicí stroj ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, free, vektorový obrázek, vektor, Kovadlina, zdarma, Nástroje, klipart, Kovadlina, download, svg, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Instagram, Twitter, prezentace, seminární práce, blog, profilovka, avatar, profil, corelDraw, škola, plakát, office, Facebook, plakáty, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Akustická kytara ke stáhnutí, obrázek Vlha pestrá zdarma nebo klipart Saab 29 Tunnan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.