Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kovadlina, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kovadlina zdarma ke stažení

Kovadlina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Kovadlina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kovadlina lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovadlina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovadlina ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1208
1280x966
800x604
500x377
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 750 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kovadlina se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rychlovarná konvice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Televize zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bezpečnostní kamera ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, ke stažení, Kovadlina, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, svg, free, obrázek, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Nástroje, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, web, plakát, pozvánky, webové stránky, dokument, blog, časopis, referáty, Adobe Illustrator , Pinterest, články, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Snubní prsteny ke stáhnutí, ilustrace Bílý střelec zdarma nebo vektor JAR ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.